Dr Misio – nowy termin!

Dr Misio w Augustowie – nowy termin koncertu
Augustowskie Placówki Kultury z radością zapraszają na koncert zespołu Dr Misio, który miał odbyć się 20 marca – nowa data wydarzenia to 10 czerwca 2021 o godz. 21:00 w Klubie Iskra (ul. 3 Maja 38).

Wystąpi przed Państwem Dr Misio, kapela którą Arkadiusz Jakubik powołał do życia w 2008 roku. Jej brzmienie opiera się na surowym punkowym graniu: ciężkie riffy i solidne basy idą w parze z brutalnymi, pełnymi nieokiełznanej emocji tekstami. Zespół gra ostrego rock’n’rolla, rozliczającego się z trapiącymi Polaków problemami. Na wokalu sam Arkadiusz Jakubik – aktor filmowy i teatralny, znany z ról w produkcjach Wojciecha Smarzowskiego, reżyser filmów „Krótka historia o miłości” oraz „Krótka historia o morderstwie”.

Zapraszamy serdecznie na to muzyczne wydarzenie przesiąknięte cyber punkiem, elektro-popem, techno, czy post new wave.

Bilety zakupione na pierwotny termin zachowują ważność. Jeśli nie odpowiada Państwu nowy termin występu, prosimy o zwrot biletów do 30 maja.

A dzień wcześniej, czyli 9 czerwca, Arkadiusz Jakubik będzie gościem augustowskiego DKF-u KINOCHŁON – więcej szczegółów niebawem!

APK

– – –

Cena biletu: 40 zł
Sprzedaż i rezerwacje: Miejski Dom Kultury w Augustowie, ul Nowomiejska 41, tel. 87 643 36 59, lub w Klubie Iskra na godzinę przed koncertem w przypadku dostępności miejsc.

Ilość miejsc ograniczona, wydarzenie odbędzie się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego – organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia lub zmiany jego terminu w przypadku zaostrzenia sytuacji epidemiologicznej.

Realizacja strony:

Rowiński - strony WWW