6. urodziny KINOCHŁONA – dzień drugi

6 października 2018, 20:00

6 października - Nie wiedząc co, nie wiedząc gdzie.
Tego jeszcze u nas nie było! Tego dnia zapraszamy najwierniejszych kinomanów na sekretny seans w sekretnym miejscu. Do końca nie będziecie wiedzieli co Wam zagramy i gdzie. 1 października uruchomimy Wam naszą skrzynkę mailową. Tam od godziny 8:00 pierwsze 50 osób, które wyślą nam maila, a w treści wpiszą życzenia - 6 października o godzinie 18:30 dostanie na swego maila mapkę z miejscem projekcji. I na miejscu wybrane 50 osób dowie się co oglądamy. Początek seansu 20:00

Bilety i karnet:
Cena biletu na wieczór filmowy - 20 zł
Tajemniczy seans jest bezpłatny
Cena biletu na DKF Kinochłonek - 13 zł
Cena biletu na koncert - 40 zł
Karnet na oba (5 i 8 X) wieczory - 50 zł

Relacja z wydarzenia

To był bardzo emocjonujący wieczór… przysłonięty mgłą tajemnicy, ale i przesiąknięty zapachem prawdziwego sportu i związanych z nim emocji.
Wcale nie było tak łatwo dostać się na ten pokaz. Wcale nie dlatego, że nagle postanowiliśmy wprowadzić selekcję widowni na nasze pokazy – nie, nie, nie! Po prostu, nie zdradziliśmy nikomu miejsca pokazu, ani tytułu tajemniczego, wciąż urodzinowego, filmu Kinochłona. O wszystkie informacje trzeba było się trochę postarać – wysłać do nas w określonym czasie urodzinowego maila. Pierwsze 50 osób otrzymało wiadomość zwrotną z mapką miejsca, gdzie odbył się sobotni pokaz….
….a mapa zaprowadziła wszystkich kinomanów do sali bokserskiej Sztorm Augustów, gdzie życzliwie przyjął nas (na bokserskich matach) Piotr Rułkowski – trenera boksu klasy drugiej. On także wygłosił prelekcję do filmu, którego tytuł był tajemnicą do ostatniej chwili! –obejrzeliśmy wspólnie solidny kawał prawdziwego męskiego kina – „Wściekły Byk” Martina Scorsese, czyli życiorys Jake’a La Motty, zawodowego mistrza wagi średniej w boksie, który na ringu odznaczał się wyjątkową brutalnością i wolą walki.
Film nie był jedyną atrakcją wieczoru – tuż po pokazie na naszych oczach stoczyła się prawdziwa bokserska 3-rundowa walka! Swoje rękawice skrzyżowali Łukasz Kalinko – czołowy wychowanek Sztorm Augustów, zwycięzca Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego w Suwałkach, zwycięzca Turnieju im. Pawła Skrzecza w Warszawie, zwycięzca prestiżowego Turnieju o Grand Prix Hetmana Białystok, aktualny Mistrz Województwa Podlaskiego w Boksie, wagi do 81 kg i Michał Myszczyński, nowy nabytek klubowy Sztorm Augustów. O wyniku mówi ostatnie zdjęcie w galerii 😉

To był wspaniały, emocjonujący wieczór!

 

Realizacja strony: Rafał Rowiński