6. urodziny KINOCHŁONA – dzień trzeci

7 października 2018, 12:30

Kino Iskra

Wielkimi krokami zbliżają się nasze szóste urodziny. W tym roku, sześciolecie powstania Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Kinochłon” będziemy świętować aż cztery dni! Atrakcji nie zabraknie – i dla dorosłych, i dla tych najmłodszych widzów. Spójrzcie tylko Państwo, co przygotowaliśmy na ten czas.
Niedzielę 7 października oddamy w całości dzieciakom! O 12:30 w kinie Iskra oglądamy animacje o wielbicielu herbaty, sera i krakersów – Wallace’ie i jego mądrym i pomysłowym psie, Gromicie. Zaserwujemy naszej najmłodszej widowni „Wściekłe gacie”, czyli szaloną przygodę z cyberspodniami oraz „Golenie owiec” – opowieść, w której Wallace i Gromit zmierzą się z porywaczem owiec! Dołączcie do nas – po seansie porozmawiamy o urodzinach, życzeniach i świętach.
- - -
cena biletu na DKF Kinochłonek - 13 zł
Bilety można nabyć w kasie kina Iskra lub online na www.kino-iskra.pl

Plakat: Wallace i Gromit: Wściekłe gacie

Czas trwania: 30 min.

Reżyseria: Nick Park

Obsada: Petter Sallis,

Wallace kupuje Gromitowi na urodziny cyberspodnie, przez co brakuje mu pieniędzy na opłacenie rachunków. Aby sprostać zobowiązaniom finansowym postanawia dorobić wynajmując pewnemu pingwinowi pokój w swoim domu. Wkrótce się okazuje, iż pod maską życzliwości nowego sublokatora skrywany jest mroczny sekret.

Plakat: Wallace i Gromit: Golenie owiec

Czas trwania: 30 min.

Reżyseria: Nick Park

Obsada: Peter Sallis

Wallace i Gromit (nie bez pomocy swoich wynalazków) pracują na wysokościach jako czyściciele okien. Tymczasem w okolicy grasuje przestępca porywający owce. Przez przypadek jedna z owiec, której udało się uciec swojemu oprawcy trafia do domu naszych bohaterów, zmuszając ich tym samym do konfrontacji z groźnym przestępcą, który nie cofnie się przed niczym

Realizacja strony: Rafał Rowiński