6. urodziny KINOCHŁONA – dzień czwarty

8 października 2018, 19:00

Kino Iskra

8 października. Pablopavo i Ludziki - koncert.
19:00. Kino Iskra. 3 Maja 38. Bilety i karnety do nabycia w MDK.
Rynek Zygmunta Augusta 9.
Rezerwacje/Info: 87 643 36 59 lub 790228560

Bilety i karnet:
Cena biletu na wieczór filmowy - 20 zł
Tajemniczy seans jest bezpłatny
Cena biletu na DKF Kinochłonek - 13 zł
Cena biletu na koncert - 40 zł
Karnet na oba (5 i 8 X) wieczory - 50 zł

Gościem pokazu był(a):

Fotografia: Pablopavo i Ludziki

Pablopavo urodził się w marcu 1978 roku. W roku 1993 założył z kolegami pierwszy zespół. Grał i śpiewał w zespołach: Saduba, Magara, Sedativa i Vavamuffin. Współtworzył również sound systemy: Zjednoczenie (istniejący do dziś) i Ba-lan.
W 2009 roku na rynku pojawił się debiutancki krążek formacji Pablopavo i Ludziki zatytułowany „Telehon”. W 2011 roku ukazuje się drugi album Pablopavo i Ludzików – „10 piosenek”. W tym samym roku pojawił się też album „Głodne kawałki” nagrany w duecie z producentem Praczasem.
W styczniu 2014 roku miała miejsce premiera trzeciej płyty Pablopavo – POLOR, zktórej pochodzi przebojowa „Dancingowa Piosenka Miłosna”  W drugiej połowie 2014 roku wydał również album solowy – zdecydowanie bardziej surowy w brzmieniu i mocno akustyczny pt. TYLKO. Uwieńczeniem roku 2014, było przyznanie Pablopavo Paszportu Polityki w kategorii „Muzyka Popularna”.
Marzec 2017 przynosi 4 album pod szyldem Pablopavo i Ludziki. Płyta nosi tytuł „Ladinola” i jest anonsowana jako materiał popowy, ale umiarkowanie młodzieżowy.


Ludziki to niezmiennie:
Earl Jacob – głos, chórki, dziesiątka S.
Jakub Kinsner – perkusja, perkusjonalia, cymbałki
Emiliano Jones – gitara basowa, Korg MS20, instrumenty klawiszowe
Raffi Kazan – gitara elektryczna, gitara akustyczna, gitara klasyczna, guitalele
Pablopavo – głos, chórki, guitalele, gitara akustyczna
Radek Polakowski – akordeon, skrzypce, wiolonczela, altówka, cymbały huculskie, mbira
djZero – instrumenty klawiszowe, skrecze i różne dziwactwa
Barth Fader – live dubmaster

Relacja z wydarzenia

Świętowanie szóstych urodzin Kinochłona zamknęliśmy przesyceni muzyką… Tego wieczoru na scenie augustowskiego kina Iskra stanął męski, mocny skład, dzięki któremu mogliśmy poczuć zupełnie inne brzmienie popu.

Poza kilkoma naprawdę ciepłymi słowami, które padły pod naszym adresem, ze sceny można było usłyszeć piosenki, zarówno ze starszych wydawnictw, jak i z nowej płyty, która swoją premierę miała zaledwie kilka dni po naszym urodzinowym koncercie.
Chłopaki – nie bójmy się tego określenia – rozbujali naszą Widownię do tego stopnia, że ta nie chciała ich puścić ze sceny, w efekcie czego, muzycy wychodzili na BIS dwukrotnie.
To było fantastyczne zamknięcie naszej – już szóstej – urodzinowej imprezy. Dziękujemy, że byliście z nami i, że jesteście z nami nadal. Jesteśmy szczęśliwi i dumni jednocześnie, że możemy mówić o stałej widowni Kinochłona. Ale na równi cieszymy się z każdego nowego, nawet i tego przypadkowego widza. To dla Was jesteśmy Kochana Widownio!

…Teraz już tylko czekać na siedmiolecie 😉 a w międzyczasie nasze comiesięczne spotkania, imprezy stałe no i zdjęcia. Autorem tych w galerii jest, oczywiście, nasz nadworny fotograf Jakub Jackiewicz – oglądajcie i chwytajcie emocje!

Realizacja strony: Rafał Rowiński