Robaczki z Zaginionej Dżungli

31 marca 2019, 11:30

Kino Iskra

Co w trawie piszczy? – sprawdza Kinochłonek
Kinochłonek zaprasza wszystkie dzieci na prawdziwie wiosenny pokaz! Przez kinowy ekran zajrzymy do dżungli i sprawdzimy, co w leśnej głuszy robią robaczki, a po filmie – pokażemy małej widowni prawdziwe owady!
W niedzielę 31 marca o godz. 11:30 obejrzymy animację pt. „Robaczki z Zaginionej Dżungli”. Wspólnie z bohaterami bajki przeżyjemy niezapomnianą przygodę, w której trzeba będzie uratować wysłaną przez przypadek na Karaiby biedronkę. Dzielna i rezolutna boża krówka, co prawda, szybko odnajdzie się w nowej sytuacji, ale lasom deszczowym zagraża firma budowlana – trzeba stawić czoła buldożerom! Biedronki, mrówki i pajęczaki solidarnie ruszą na pomoc. Sprawdźmy razem z jakim skutkiem.
A po seansie przygotowaliśmy całą moc atrakcji – odwiedzą nas owady! (tak, żywe!) z insektarium Bartosza Kuryło, a o tym co piszczy w trawie, chrzęści w trzcinach i co dzieje się pod korą drzewa porozmawiamy z Aleksandrą Masiejczyk, leśnikiem z Nadleśnictwa Płaska.
Wrażeń i ciekawych przeżyć nie zabraknie – obiecujemy!
- - -
Film dla dzieci od lat 4.
Czas trwania pokazu: 90 min + 30 min
Cena biletu: 13 zł
Bilety można nabyć w kasie kina Iskra lub online na www.kino-iskra.pl
Rezerwacje pod nr tel. 87 641 01 36 oraz online na stronie kina

Plakat: Robaczki z Zaginionej Dżungli

Czas trwania: 92 min.

Od lat: 4

Obsada:

Kiedy mała biedronka zostaje uwięziona w tekturowym pudle i wysyłana na Karaiby, jej tata wyrusza do Gwadelupy, aby ją uratować. Gdy po wielu trudach przybywa na miejsce, z zaskoczeniem odkrywa, że dzielny maluch znalazł sobie nowy dom i znajomych. Niestety wszystkim im zagraża firma budowlana, planująca wycinkę dżungli. Ale od czego są przyjaciele? Z pomocą starych kumpli, którzy przybywają z odsieczą, kolorowa załoga robaczków opracowuje niezwykły plan uratowania lasów deszczowych.

Realizacja strony: Rafał Rowiński