André Rieu „Zatańczymy?”

19 sierpnia 2019, 19:00

Kino Iskra

Zatańczymy? - koncert André Rieu z Maastricht
Drodzy Państwo, Adrѐ Rieu zaprasza do założenia butów do tańca i wzięcia udziału w roztańczonym koncercie zatytułowanym „Zatańczymy?” – takiego zaproszenia nie można odrzucić! Już 19 sierpnia, dzięki Kinochłonowi, uwielbiany na całym świecie mistrz walca i skrzypiec zagości na ekranie augustowskiego kina.
Doroczne koncerty André Rieu w jego rodzinnym mieście Maastricht przyciągają fanów skrzypka ze wszystkich zakątków świata. Średniowieczny rynek zamienia się w spektakularne tło dla niezapomnianych koncertów wypełnionych humorem, zabawą, emocjami i wspaniałą muzyką, w których każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku André Rieu zaprasza na roztańczony koncert zatytułowany „Zatańczymy?”
Czego się spodziewać po retransmisji koncertu? – największej na świecie Orkiestry Johanna Straussa liczącej 60 muzyków z trzynastu krajów (w tym i z Polski), światowej klasy sopranów, tria tenorów, gości specjalnych oraz znanych i lubianych utworów. Niezapomniany wieczór muzyki i tańca, podczas którego królować będzie walc.
Kinowi widzowie dodatkowo będą mogli za pomocą oka kamery zajrzeć za kulisy koncertu i obejrzeć ekskluzywny wywiad z André, a może nawet dacie się Państwo porwać do tańca…?
Retransmisję koncertu „Zatańczymy?” rozpoczynamy w poniedziałek 19 sierpnia o godz. 19:00. Zapraszamy do kina Iskra w Augustowie.
- - -
Cena biletu: 27 zł
Rezerwacje i sprzedaż: Augustowskie Placówki Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59 lub na godzinę przed rozpoczęciem seansu w Kinie „Iskra”.
Uwaga: Wszystkie nieodebrane rezerwacje zostaną anulowane na pół godziny przed seansem!

Plakat: Zatańczymy?

Reżyseria: André Rieu

Obsada:

André Rieu zaprasza: włóż buty do tańca!

Doroczne koncerty André Rieu w jego rodzinnym mieście Maastricht przyciągają fanów skrzypka ze wszystkich zakątków świata. Średniowieczny rynek zamienia się w spektakularne tło dla niezapomnianych koncertów wypełnionych humorem, zabawą i emocjami i oczywiście wspaniałą muzyką, w których każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku André Rieu zaprasza Cię do założenia butów do tańca i wzięcia udziału w roztańczonym koncercie zatytułowanym „Zatańczymy?”
W tym koncercie maestro ożywi walca w niezapomnianym wieczorze muzyki i tańca. Walc i jego rytm na trzy czwarte był dla André Rieu inspiracją przez całą jego karierę, a letnie noce są wręcz stworzone do tańca i zabawy. Dołącz do André Rieu, jego orkiestry Johanna Straussa, światowej klasy sopranów, tria tenorów i gości specjalnych, aby doświadczyć tego samego wrażenia, którego doświadczają słuchacze na rynku w Maastricht. Kinowi widzowie dodatkowo będą mogli za pomocą oka kamery zajrzeć za kulisy koncertu i obejrzeć ekskluzywny wywiad z André.


André mówi: Ten rok będzie dla mnie wyjątkowy dzięki graniu muzyki mojego serca: walca. Przyjdź i dołącz do nas przy „Nad pięknym modrym Dunajem” i wielu innych niespodziankach. Chcę zobaczyć wszystkich widzów tańczących w kinach!

Realizacja strony: Rafał Rowiński