♫♪ Kinogranie 2021 – Julia Pietrucha „Folk it! Tour”

3 lipca 2021, 21:00

Tawerna Nowa Szekla

WEJŚCIÓWEK BRAK!

Muzyczną gwiazdą tegorocznej edycji Kinogrania będzie Julia Pietrucha, której wysłuchamy w koncercie pt. „Folk it! Tour”. Śpiewająca aktorka zaprezentuje utwory z najnowszej płyty, zawierającej 10 utworów w aranżacjach folkowo-bluegrassowych. Część z nich to dobrze znane kompozycje pochodzące z dwóch wcześniejszych płyt: „Parsley” oraz „Postcards from the seaside” ale znalazły się tu też 3 zupełnie nowe historie. Płyta jest studyjnym nagraniem koncertowych wersji piosenek granych przez ostatni rok na trasach, o tej samej nazwie. FOLK it! TOUR. Zapraszamy do północno-amerykańskich rytmów old-time.

3 lipca – sobota – Tawerna Nowa Szekla, ul. Nadrzeczna 70A
godz. 21:00 – Julia Pietrucha „Folk it! Tour” – koncert
BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI – do odebrania od 17 czerwca w Miejskim Dom Kultury, ul. Nowomiejska 41, tel. 87 643 36 59

Gościem pokazu był(a):

Fotografia: Julia Pietrucha
śpiewająca aktorka, Debiutowała jako nastolatka na deskach stołecznego Teatru „Syrena” rolą Gerdy w muzycznej inscenizacji Królowej Śniegu Hansa Christia na Andersena w reżyserii Barbary Borys-Damięckiej (2001). W roku 2002 została Miss Polski Nastolatek. Jej telewizyjny debiut to podwójna rola sióstr bliźniaczek (Alicji i Julii) w telenoweli "Na Wspólnej". Rozgłos przyniosła jej kreacja Zosi Paluch w melodramacie "Jutro idziemy do kina". Otrzymała za nią specjalną nagrodę na 32 Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.
Zagrała kilka większych i mniejszych ról w serialach telewizyjnych, z których największa popularność przyniósł jest ten pt. "Blondynka".
Swój talent wokalny zaprezentowała na festiwalu Transatlantyk w 2013 roku i w muzycznym show "Twoja twarz brzmi znajomo". Debiutancki album "Parsley" artystka wydała w kwietniu 2016 roku.

Realizacja strony: Rafał Rowiński