Hycel / Nazywam się Julita

11 czerwca 2018, 18:30

Kino Iskra

Więcej szczegółów wkrótce!

Plakat: Hycel

Czas trwania: 30 min.

Reżyseria: Daria Woszek

Film opowiada historię mężczyzny Bru (Janusz Chabior), który zarabia na  życie porywając piękne, rasowe psy. Kradnie je bogatym ludziom, a gdy oferują nagrodę pieniężną, oddaje. Jest to dla niego idealne źródło zarobku i osobistej satysfakcji, bo każda rodzina, której pies się „odnalazł”, widzi w znalazcy bohatera, a nie oszusta jakim w rzeczywistości jest. Wszystko idzie gładko, aż do chwili, kiedy pewnego porwanego psa nikt nie szuka.

Plakat: Nazywam się Julita

Czas trwania: 28 min.

Reżyseria: Filip Dzierżawski

Matka, nękana poczuciem winy, nie chce spotkać się z córką. Nie widziały się od dziesięciu lat. Julita pod pretekstem programu "Świadectwo" wchodzi do więzienia, żeby się z nią skonfrontować i rozliczyć przeszłość.

Gościem pokazu będzie:

Fotografia: Janusz Chabior

Polski aktor filmowy, teatralny i telewizyjny. Karierę zawodową rozpoczynał od angażu w teatrze. W latach 1991-1999 był związany z Teatrem Dramatycznym w Legnicy, następnie do roku 2006 grał w legnickim Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej. Zaraz potem otrzymał angaż do Teatru Rozmaitości w Warszawie, z którym jest związany do dziś. Na deskach teatralnych udzielał się zresztą nie tylko jako aktor – swoich sił próbował również jako reżyser, scenarzysta i asystent reżysera.
Występował epizodycznie w większości polskich seriali. Pojawił się także ostatnio w takich polskich hitach kinowych jak "Drogówka", "Chce Się Żyć", "Kołysanka" czy "Służby specjalne",  . Laureat Złotych Lwów za rolę Wiktora w filmie Made In Poland.

Realizacja strony:

Rowiński - strony WWW