6. urodziny KINOCHŁONA – dzień czwarty

8 października 2018, 19:00

Kino Iskra

Relacja z wydarzenia

Świętowanie szóstych urodzin Kinochłona zamknęliśmy przesyceni muzyką… Tego wieczoru na scenie augustowskiego kina Iskra stanął męski, mocny skład, dzięki któremu mogliśmy poczuć zupełnie inne brzmienie popu.

Poza kilkoma naprawdę ciepłymi słowami, które padły pod naszym adresem, ze sceny można było usłyszeć piosenki, zarówno ze starszych wydawnictw, jak i z nowej płyty, która swoją premierę miała zaledwie kilka dni po naszym urodzinowym koncercie.
Chłopaki – nie bójmy się tego określenia – rozbujali naszą Widownię do tego stopnia, że ta nie chciała ich puścić ze sceny, w efekcie czego, muzycy wychodzili na BIS dwukrotnie.
To było fantastyczne zamknięcie naszej – już szóstej – urodzinowej imprezy. Dziękujemy, że byliście z nami i, że jesteście z nami nadal. Jesteśmy szczęśliwi i dumni jednocześnie, że możemy mówić o stałej widowni Kinochłona. Ale na równi cieszymy się z każdego nowego, nawet i tego przypadkowego widza. To dla Was jesteśmy Kochana Widownio!

…Teraz już tylko czekać na siedmiolecie 😉 a w międzyczasie nasze comiesięczne spotkania, imprezy stałe no i zdjęcia. Autorem tych w galerii jest, oczywiście, nasz nadworny fotograf Jakub Jackiewicz – oglądajcie i chwytajcie emocje!

Realizacja strony:

Rowiński - strony WWW