Gadżety

Fotografia: Kawa

Opakowanie 250 g
Cena: 24 zł

Podczas czwartej edycji Kinogrania do sprzedaży trafił specjalny filmowy blend kawy dla kinomaniaków. Niepowtarzalny smak i unikalny aromat na pewno sprawią, że każdy oglądany z filiżanką kawy film będzie dla Państwa niezapomnianą przygodą. O to, by smak podkreślał filmowe doznania zadbała augustowska Palarnia Kawy La Kafo, która jest twórcą nowego, kinochłonowego blendu.
Nikt nie opowie tak pięknie i aromatycznie o tej kawie, niż jej twórcy, dlatego oddajemy głos Państwu Choroszewskim:

„Przygotowując autorski blend dla DKF Kinochłon chcieliśmy uzyskać mieszankę uniwersalną, która sprawdzi się zarówno w ekspresie ciśnieniowym, czy kawiarce, jak i metodach przelewowych. Jednocześnie jej smak i aromat miał różnić się od wcześniej przygotowanych w naszej palarni blendów. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na ziarna z Peru, które dają mieszance słodki i delikatny smak oraz Indii, które wzbogacają ją o aromaty korzenne i miodowe.”

Prawda, że brzmi obiecująco? Zapewniamy, że smakuje równie fantastycznie…
DEKAFO możecie nabyć w kinie Iskra przed seansami DKF KINOCHŁON oraz w sklepiku Palarni Kawy La Kafo.

Nie możesz dotrzeć do nas osobiście, a masz ochotę na tę fantastyczną kawę? – skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły transakcji i warunki wysyłki. Wszelkie informacje:
Miejski Dom Kultury w Augustowie, ul. Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59
adres e-mail: kinochlondkf@gmail.com

 


Fotografia: Koszulka

Cena: 25 zł

Solidnie uszyta, w 100% bawełniana, filmowa bo firmowa koszulka KINOCHŁONA, dzięki której można mieć naszego odjazdowego kudłacza zawsze przy sobie (a właściwie na sobie). Świetna, optymistyczna kolorystyka i uśmiechnięta zakręcona kinochłonowa trąba będą Wam zawsze przypominać o naszych seansach i wydarzeniach!

100% bawełna
153 g/m²
wzmocniona na karku z podwójnymi przeszyciami wokół szyi, przy rękawach i u dołu koszulki
bez szwów bocznych.

Dostępne w następujących kolorach i rozmiarach:

1. żółte z amarantowym nadrukiem: M, L, XL
2. limonkowe  z granatowym nadrukiem: S, XL
3. niebieskie z limonkowym nadrukiem: M, L
4. fioletowe z żółtym nadrukiem: S, M, L
Tabela rozmiarów (wymiary w centymetrach według schematu: szerokość/długość)
S    42/63
M    47/67
L     53/70
XL   56/72

Już w regularnej sprzedaży! Koszulki możecie nabyć w augustowskim Miejskim Domu Kultury oraz w kinie Iskra przed seansami DKF KINOCHŁON.

Nie możesz dotrzeć do nas osobiście, a masz ochotę na którąś z tych odjechanych koszulek? – skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły transakcji i warunki wysyłki.
Wszelkie informacje: Miejski Dom Kultury w Augustowie, ul. Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59
adres e-mail: kinochlondkf@gmail.com


Fotografia: Maskotka Kinochłona

cena: 40 zł
wykonywana na zmówienie!

Największy hit spośród naszych gadżetów – wykonywana w Pracowni Ala ma Kota, kudłata maskotka Kinochłonka. Mięciutka, przyjazna dla małych i dużych. Doskonała, zarówno jako pamiątka filmowych spotkań, jak również w charakterze towarzysza dziecięcych przygód. Sprawdzi się także jako prezent.

Już w regularnej sprzedaży! Zamówienia można składać w augustowskim Miejskim Domu Kultury oraz w kinie Iskra przed seansami DKF KINOCHŁON.

Nie możesz dotrzeć do nas osobiście, a masz ochotę na maskotkę? – skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły transakcji i warunki wysyłki. Wszelkie informacje:
Miejski Dom Kultury w Augustowie, ul. Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59
adres e-mail: kinochlondkf@gmail.com


Fotografia: Torba

cena: 20 zł
100% Bawełna
długie uchwyty – około 70 cm
krzyżykowe przeszycia przy uchwytach dla wzmocnienia
kopertowe szwy boczne zapobiegające kurczeniu
wymiary: 38 x 42 cm

Niezwykle pakowna (mieszcząca format A4) bawełniana torba, która sprawdzi się w każdym zastosowaniu, jakie jej wymyślicie – zakupy, książki, filmy, piknikowy prowiant lub inne (nie tylko małe) co nieco 🙂

Dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych – czarna z pomarańczowym logotypem KINOCHŁONA oraz pomarańczowa z czarnym logotypem.

Już w regularnej sprzedaży! Torby możecie nabyć w augustowskim Miejskim Domu Kultury oraz w kinie Iskra przed seansami DKF KINOCHŁON.

Nie możesz dotrzeć do nas osobiście, a masz ochotę na którąś z tych fantastycznych toreb? – skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły transakcji i warunki wysyłki. Wszelkie informacje:
Miejski Dom Kultury w Augustowie, ul. Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59
adres e-mail: kinochlondkf@gmail.com


Realizacja strony: Rafał Rowiński