Kiedy posiadająca moc kontroli nad śniegiem i lodem Elsa sprowadza srogą zimę na swoje królestwo, Anna wyrusza w podróż, aby odszukać siostrę oraz zakończyć pogodowe anomalie.
Gościem pokazu był(a):
Janusz Bykowski

Janusz Bykowski

Twórca efektów specjalnych, specjalista - to niewątpliwe - w tej dziedzinie.  Wieloletni pracownik WFF w Łodzi na stanowisku pirotechnika, pasjonat efektów specjalnych. To, m.in., za jego sprawą można oglądać na ekranie do złudzenia przypominające te prawdziwe ulewy, burze, śniegi i zamieci, a także strzelaniny postrzały i wybuchy. Na swoim koncie ma pracę nad efektami specjalnymi i pirotechnicznymi w dziesiątkach (a może już setkach) filmów. Z jego usług korzystali m.in. Smarzowski, Wajda, Polański czy Skolimowski. Właściciel firmy FX Bykowscy - jednej z kilku zaledwie w Polsce - zajmującej się filmowymi efektami specjalnymi.  
Relacja z wydarzenia
Zdjęcia: Klub Sympatyków Migawki
Aby uzyskać bezpośredni link do zdjęcia, otwórz je w nowej karcie
Kliknij tutaj aby przejść do dedykowanej strony relacji
Nagrody PISF
Bilety
Kupno biletów możliwe jest w Miejskim Domu Kultury - Mała Galeria (Rynek Zygmunta Augusta 9) od wtorku do piątku w godz. 9:00 - 17:00 i w soboty w godz. 9:00 - 14:00 lub na godzinę przed seansem w kinie Iskra

Cennik znajdziecie w zakładce "Bilety"

Polecamy
Cytat na dziś

Trzeba coś więcej niż iść do wypożyczalni, i wziąć "Swobodnego jeźdźca", aby zostać buntownikiem.

— Dennis Hopper