Basia 2

19 maja 2019, 10:30

Kino Iskra

„Basia” w Kinochłonku, czyli trochę o filmach, trochę o książkach!
Basia to bardzo rezolutna, ciekawa świata pięciolatka, która codziennie uczy się czegoś nowego jednocześnie świetnie się bawiąc. Jest dobrze zanana małym czytelnikom książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak, a w niedzielę 19 maja Nasza Najmłodsza Widownia spotka się z Basią w kinie już po raz drugi!
DKF KINOCHŁONEK zaprasza wszystkie dzieci na kolejny pokaz animacji o przygodach Basi. 19 maja o godz. 10:30 w augustowskim kinie Iskra pokażemy naszej najmłodszej widowni cztery, zupełnie nowe odcinki serialu animowanego „Basia” opierającego się na książeczkach
I jak to z KINOCHŁONKIEM bywa, seans filmowy nie będzie jedyną atrakcją tego spotkania – po pokazie, jak zazwyczaj, będziemy mieć wspaniałego gościa!
Kto z Naszej Najmłodszej Widowni chodzi do Miejskiej Biblioteki Publicznej i tam wypożycza książeczki (także te o Basi), ten na pewno zna panią Krysię Fiodorow. Pewnie niektórzy rodzice też wypożyczali u niej największe hity dziecięcej literatury!
Zawsze serdeczna, uśmiechnięta, z dobrym słowem i świetnym pomysłem. W tym roku otrzymała Nagrodę Burmistrza Miasta Augustowa za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej oraz upowszechniania i ochrony kultury.
O ulubionych książkach, najfajniejszych bohaterach i o tym, za co kochamy książki po seansie porozmawia z dziećmi właśnie Krysia Fiodorow – będzie super!
Zapraszamy
- - -
Film dla dzieci od lat 4.
Czas trwania pokazu: 90 min + 30 min
Cena biletu: 13 zł
Bilety można nabyć w kasie kina Iskra lub online na www.kino-iskra.pl
Rezerwacje pod nr tel. 87 641 01 36 oraz online na stronie kina

Plakat: Basia

Czas trwania: 43 min.

Od lat: 4

Obsada:

zestaw animacji


Basia to wyjątkowo rezolutna 5-latka, dobrze znana wielbicielom książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak. Każdy odcinek uczy dzieci czegoś o dorosłych, ale i dorosłych czegoś o dzieciach.


Kiedy ma się 5 lat, świat jest wyjątkowo ciekawy. Wyprawa do zoo, biwak, dzień w przedszkolu, a nawet pobyt w domu z katarem mogą być początkiem niezwykłej przygody. Twórcy zachowali styl rysunków i poczucie humoru tak charakterystyczne dla książek o Basi. Serial zabiera nas do radosnego świata dziewczynki, która codziennie uczy się czegoś nowego.

Realizacja strony: Rafał Rowiński