Wszystko wszędzie naraz

20 czerwca 2022, 18:30

Kino Iskra

Obejrzyj z KINOCHŁONEM najbardziej odjechane multiwersum ostatnich lat!
Multiwersum baśni dla dorosłych, prawdziwy rollercoster gatunków, światów i motywów, czyli wszystko to, co kinomani lubią najbardziej znajdziecie podczas czerwcowego, kinowego seansu DKF-u KINOCHŁON – rzućcie się z nami w tę niesamowitą przygodę!
W poniedziałek 20 czerwca o godz. 18:30 w augustowskim kinie Iskra wyświetlimy najnowszą produkcję duetu Daniels (Dan Kwan i Daniel Scheinert), film pt. „Wszystko, wszędzie, naraz”, który w pełnej niespodzianek fabule i formule multiwersum zapozna nas z postacią Evelyn Wang, borykającą się z trudami codzienności mamą w średnim wieku, która zupełnym przypadkiem natrafia na klucz do sieci przecinających się ze sobą światów. Tu (i tam) może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę.
Dzięki niesamowitym scenom sztuk walki, lekkiemu humorowi w stylu pop oraz przyprawiającym o bicie serca emocjom, to epicki i porywający film, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliście.
Tak, jak w tytule – dzieje się tu wszystko, akcja toczy się wszędzie oraz naraz. Postacie przeskakujące z ciała do ciała, przejmując ich umiejętności, zmieniając otoczenie, a nawet swój wygląd. Jeśli zatem chcecie skoczyć w ten przygodowy, superbohaterski wir zdarzeń rodem z komiksów i interesuje Was to, kim jest Jobu Tupaki – spędźcie ten wieczór z nami w kinie!
Odkrywać wszystkie szalone zakamarki tej produkcji będzie z nami Maciej Białous z Uniwersytetu w Białymstoku, który w swojej pracy zajmuje się również socjologią filmu.
Jednego jesteśmy pewni – tego wieczoru (i seansu) długo nie zapomnicie!
Zapraszamy.
- - -
Cennik biletów:
Bilet na pokaz: 15 zł
Karnet na cztery pokazy: 50 zł (ważny przez pół roku)
Sprzedaż i rezerwacje: Augustowskie Placówki Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59 lub na godzinę przed rozpoczęciem seansu w Kinie „Iskra”.

Plakat: Wszystko wszędzie naraz

Czas trwania: 140 min.

Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do "multiwersum": sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę. Dzięki niesamowitym scenom sztuk walki, lekkiemu humorowi w stylu pop oraz przyprawiającym o bicie serca emocjom, to epicki i porywający film, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliście.

Gościem pokazu był(a):

Fotografia: Maciej Białous

Pracownik Instytutu Socjologii Uniwersytetu w Białymstoku, wolontariusz Fundacji UwB. W pracy naukowej zajmuje się między innymi socjologią filmu. Ale nie tylko - fascynuje go także pamięć zbiorowa, polityka pamięci, socjologia kultury, socjologia filmu, przestrzeń miejska. Sam o sobie mówi, że lubi filmy, których nikt inny nie chce oglądać.

Realizacja strony: Rafał Rowiński