Cichy feat. Bracken – grają utwory Neila Younga – koncert

26 sierpnia 2022, 19:00

podwórze Miejskiego Domu Kultury w Augustowie

W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych koncert i seans z 26 sierpnia przeniesiony będzie do sali widowiskowej.
Wstęp wolny.
Więcej szczegółów lada dzień :)

Gośćmi pokazu byli:

Fotografia: Robert Cichy

fot. Instytut Pileckiego w Augustowie 
gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent, który dwukrotnie został laureatem najważniejszej polskiej nagrody fonograficznej – Fryderyk – za swój pierwszy album „Smack” (2019) w kat. „najlepszy album roku country/blues”, a następnie za drugi autorski album „Dirty Sun” (2021) w kat. „najlepszy album roku blues.” Jury doceniło połączenie gatunków, stworzenie charakterystycznego języka muzycznego i eksperymentalne podejście do gitary. Pod koniec 2021 r. Artysta zaskoczył nowym wydawnictwem – płytą „3 & remixed” będącą głównie remiksami wybranych utworów z wcześniejszych dwóch autorskich albumów.

Fotografia: Phillip Bracken
australijski wokalista, kompozytor, autor tekstów i gitarzysta, poruszający się muzycznie w obszarze alternatywnego soulu, indie roots, bluesa i folku. Hipnotyzujący, pięknej barwy głos, urzekająca osobowość sceniczna oraz rytmiczna, wciągająca słuchacza muzyka. Porównywany jest za poruszające brzmienie gitary i ciepło głosu do takich artystów jak Ben Harper, Jeff Buckley, Nick Drake czy Josh Garrels, jednocześnie doceniany za własny styl i gwarancję dużej dawki niepowtarzalnych emocji.

Realizacja strony: Rafał Rowiński